Späť na produkty

Bigeron

Moderné rezervačné a správcovské riešenia vyvinuté na základe skutočných potrieb hotelierov a majiteľov ubytovacích prevádzok.

Požiadavky hotelierov sme pretavili do moderných produktov, ktoré zvýšia priame objednávky na vašom webe, zautomatizujú procesy vo vašom zariadení a vytvoria z návštevníkov lojálnych hostí, ktorí budú vaše služby využívať pravidelne.

Rezervácie ubytovania

Naučte slovenskú klientelu objednávať izby a pobyty cez váš web. S vyladeným rezervačným systémom získate viac priamych objednávok cez vlastnú stránku, bez vysokých provízií veľkým portálom s ubytovaním. Izby, pobytové balíčky a služby k nim sa vám budú predávať oveľa ľahšie. Vďaka automatizácii procesov odbremeníte recepciu.

Rezervácie Wellness a služieb

Zlepšite online predaj vašich služieb okamžite. Wellness modul pracuje s voľnými kapacitami vášho zariadenia a ihneď ich synchronizuje s ponukou na vašom webe. Šikovný modul vám pomôže získať dohľad a kontrolu nad vašimi zamestnancami a vytvárať rozvrhy a plány pre váš personál.

Modul je využiteľný pre:

Hotelové wellness zariadenie a hotelových masérov

Samostatné wellness zariadenia

Rezerváciu športových miestností, kurtov, ihrísk

Online rezerváciu služieb v rôznych segmentoch ( kozmetika, kaderníctvo, fitness..)

Klientská zóna – program lojality

S klientskou zónou jednoducho premeníte jednorázových návštevníkov na lojálnych klientov, ktorí sa k vám budú vracať opätovne. Navyše odbremeníte recepciu od telefonátov a e-mailov. Hostia si vďaka prihlasovacím údajom môžu zmeniť dátum pobytu, pridať služby do pobytu alebo ho stornovať bez nutnosti kontaktovať recepciu.
Klientská zóna je dostupná len s rezervačným systémom Bigeron.

Kongresový manager

Vytváranie cenových ponúk pre menšie a väčšie kongresy bude vďaka kongresovému systému oveľa jednoduchšie. Po zadaní vstupných parametrov do systému bude plánovanie kongresov a eventov plne zautomatizované. Výstupom je kompletná cenová ponuka s miestnosťami, cateringom a ostatnými náležitosťami, ktorú môžete jedným klikom odoslať klientovi. Po schválení ponuky zas systém použijete na vytvorenie detailného plánu pre jednotlivé divízie hotela spolupracujúce na kongrese.

Online generátor darčekových poukazov

Dajte svojim klientom možnosť darovať služby a pobyty z pohodlia domova. Pár klikmi si užívateľ vytvorí poukaz, vyberie si z prednastavených dizajnov a pridá venovanie. Po úhrade online je poukaz automaticky zaslaný na e-mail klienta. Generátor darčekových poukazov je skvelý spôsob ako rozšíriť a sprístupniť ponuku vášho zariadenia okamžite.

Najjednoduchší nákupný proces

Vyššia cena objednávok vďaka zjednodušenému nákupnému procesu a podpore predaja. Vašich klientov neobmedzujeme – naopak. Podnecujeme ich k väčším objednávkam.

Prispôsobiteľný a bez limitov

S nami získate nový biznis model a všetky potrebné nástroje pre zlepšenie obsadenosti hotela a zvýšenie objednávok služieb, vďaka digitálnym online a offline riešeniam.

O krok vpred s technickou podporou.

Náš systém je otvorený a doplniteľný o akékoľvek funkcionality. Predstavovali by ste si niečo inak, jednoduchšie, efektívnejšie? Stretnime sa.

Kontakt

Máte otázky?
Zodpovieme na ne.

Martin Vacha
CEO, Sales Manager

+421 911 963 612

info@bigbigger.sk

Poďte do toho s nami!

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.

Ďalší produkt

Podujatia a vstupenky

Automatizované riešenie vyvinuté pre rezerváciu a predaj vstupeniek, vstupov, zážitkov a podujatí, kompatibilné s akýmkoľvek webom.