Hotel Patria****

Kompletné online IT riešenie

brandingwebdizajnweb developmentbooking enginemarketingfoto video produkcia

Fullservis v oblasti HORECA segmentu

Hotel Patria**** nás oslovil s cieľom navrhnúť a vytvoriť komplexné riešenie, ktoré zlepší ziskovosť hotela, pomôže osloviť novú cieľovú skupinu a pokryje celý rezervačný proces zariadenia. Práce na projekte sme vzali „od podlahy“. Podpis agentúry nájdete všade, od brandingu a webdizajnu cez rezervačný systém pre ubytovanie, pobyty a wellness až po spravovanie online kampaní.

Branding

Značku hotela bolo treba oživiť hneď na začiatku. Definovali sme nové farby, dizajnové elementy, fonty, vytvoril sa kompletný dizajnmanuál. Postavenie hotela sme definovali novým sloganom. V spolupráci s hotelom, našimi grafikmi a copywritermi sme vytvorili hotelové brožúry, skladačky a iné prvky, na základe dizajnmanuálu v prvej časti spolupráce.

Slogan

Hotel sme zadefinovali vďaka jednoduchej slovnej hračke so slovom Patria - patriť. Slogan sa dnes aktívne využíva v online kampaniach a nachádza na všetkých propagačných materiáloch hotela.

Ostatné materiály

Redizajnom prešli aj všetky reklamné materiály hotela. Vďaka podrobne spracovanému dizajnmanuálu je dnes hotelový branding rozpoznateľný a pevne ukotvený v percepcii užívateľov, hostí a klientov Patrie.

Web design
&
development

Webová stránka prešla celkovým redizajnom a bola postavená na novom flexibilnom redakčnom systéme. Vytvorený bol unikátny dizajn hlavných stránok a podstránok webu ladiaci s navrhnutým brandom.

Rezervačný systém

Web sme prepojili s rezervačným systémom Bigeron a napojili na PMS HORES. Rezervačný systém uľahčuje užívateľom nákup pobytov, automaticky priraďuje k izbám pobytové balíčky a pomáha navyšovať finálnu sumu za rezerváciu.

Viac o rezervačnom systéme

Online rezervácie wellness

Hotel dlhodobo bojoval s nedostatkom štatistík v rámci wellness služieb. Vďaka wellness rezervačnému systému získal dohľad a kontrolu nad personálom a odrobenými hodinami, či prehľadné exporty rozvrhu pre pracovníkov. Užívatelia si navyše môžu konkrétnu masáž alebo vstup do wellness rezervovať priamo online na webe, prípadne si ju pridať k zakúpenému pobytu...

MODUL

Darčekové poukazy

Hotel Patria*** sa vďaka nášmu riešeniu rozlúčil s nemotornými tlačenými vouchrami. Od teraz si užívateľ vyskladá pobyt podľa svojich predstáv a po úhrade mu príde darčekový poukaz priamo na e-mail. Jednoduchý a efektívny nástroj ako predávať pobyty okamžite a umožniť klientom obdarovať blízkych pobytmi a službami hotela.

  • Automatická generácia
  • Prispôsobenie vzhľadu
  • Osobné venovanie
  • Okamžité odoslanie na e-mail

Kampane, sociálne médiá, SEO

S cieľom zvýšiť predaj kompletných pobytov (nielen ubytovania), sme na Google spustili sezónne ladené kampane, zamerané na aktuálnu ponuku hotela. Kampane boli podporené tiež komunikáciou a súťažami na sociálnych sieťach.

MODUL

Klientská zóna

Ako zmeniť jednorázového hosťa na lojálneho? Vytvorte atraktívne progamy lojality, vďaka ktorým sa k vám hostia budú radi vracať. Klientská zóna Hotela Patria**** umožňuje „vymieňať“ počet prenocovaných dní v hoteli za atraktívne darčeky – pobyty, masáže, procedúry.

Klientská zóna tiež odbremenila recepciu od ďalšej administrácie. Hosť si po prihlásení môže sám zmeniť dátum pobytu, vymeniť ho za iný pobyt, prípadne zrušiť celý pobyt bez nutnosti kontaktovať recepciu.

  • Benefitný systém
  • Možnosť editácie pobytu
  • Turistické informácie
  • Zaujímavosti z okolia
  • Interný bannerový systém
Zdieľať projekt

Kontakt

Máte otázky?
Zodpovieme na ne.

Marian Dieneš
CEO, Sales Manager

+421 948 122 402

info@bigbigger.sk

Poďte do toho s nami!

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.

Ďalší projekt

Hilson Jasná