Späť na služby

Rezervačný systém

Online rezervácie a predaj
jednoduchšie, rýchlejšie, dostupnejšie.

Umožnite vašim klientom rezervovať, kúpiť, darovať čokoľvek - priamo z vášho webu. Rezervačný systém Bigeron vám uľahčí podnikanie, dohľad a kontrolu nad všetkými procesmi.

Získate viac priamych rezervácií a zjednodušíte vašim klientom prístup k vašej ponuke, vďaka čomu bude váš rozvoj rýchlejší.

Viac o rezervačnom systéme

Určené pre:

Hotely

Penzióny

Apartmány

Chaty

Kongresy

Služby

Športoviská

Produkty

Zážitky

Požičovne

Wellness

Podujatia

Všestranná využiteľnosť

Vysoko flexibilný systém je prispôsobiteľný pre akúkoľvek službu alebo produkt. Povedzte nám o svojich predstavách a my ich pretavíme do funkčných riešení.

Prepojenie s webom a inými systémami tretích strán

Systém je napojiteľný na akýkoľvek web a to aj vtedy, ak nemáte online riešenie od nás. V prípade, že ste napojení na iný systém, prostredníctvom API vytvoríme potrebné prepojenia.

Custom vzhľad a nastavenia

Systém pripravíme tak, aby ste v ňom našli všetky nástroje, ktoré potrebujete a neboli zahltení zbytočnými modulmi. Vzhľad prispôsobíme vášmu brandu.

Prehľad a štatistiky

V CMS Bigeron nájdete množstvo dát a štatistík, vďaka ktorým získate rýchly prehľad o predaji. Jednoducho tak prispôsobíte svoju ponuku požiadavkám zákazníkov.

Prepojenie s platobnými bránami

Bigeron je automaticky prepojený na online – platobné brány Payout, GP webpay, PayPal, CardPay a Google Pay. V prípade špecifických požiadaviek na platobné brány je možné doplniť ďalšie prepojenia.

Flexibilita pri vašich požiadavkách

Systém je doplniteľný o akékoľvek funkcionality. Máte nápad na doplnenie systému, ktorý by zefektívnil vašu prácu? Neváhajte nás osloviť s akýmikoľvek požiadavkami.

Automatizovaný a flexibilný rezervačný systém

Robustné rezervačné systémy sú málo flexibilné na to, aby riešili požiadavku každého osobitne. Bigeron je plne customizovateľný a pripravený na dopĺňanie užitočných funkcionalít. Nezľavujte zo svojich nárokov. Vyskúšajte systém, ktorý sa prispôsobí vašim predstavám.

Automatizácia bežných procesov dokáže navyše v dlhodobom horizonte znížiť vaše náklady. Ušetrený budget tak môžete venovať napríklad do vlastnej reklamy.

Viac o rezervačnom systéme
  • Rezervačné systémy pre hotely, ubytovacie zariadenia, wellness, požičovne
  • Online rezervácie služieb a produktov pre akýkoľvek sektor – malé a stredné podniky
  • Integrácia rezervácií cez API
  • Custom riešenia pre rezervácie

Kontakt

Máte otázky?
Zodpovieme na ne.

Marian Dieneš
CEO, Sales Manager

+421 948 122 402

info@bigbigger.sk

Poďte do toho s nami!

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.

Ďalšia služba

Vývoj aplikácií