Buďte silnejšíako konkurencia

Generujte viac objednávok cez svoj web a neplaťte provízie z predaja tretím stranám.

Buďte inovatívni a flexibilnejší

Využite technológie, ktoré vám pomôžu zefektívniť prácu a získať lepšiu kontrolu nad procesmi vo vašom zariadení.

Zvýšte svoj zisk a povedomie o vašom hoteli

Vsaďte na funkčnú marketingovú stratégiu.

Riešenia, ktoré zlepšujú váš zisk

Komplexnosť a unikátnosť

Presvečite nových užívateľov, aby si vybrali práve váš hotel. Získajte rezervačný systém, ktorý je ďalej ako ostatné. Robte marketing, vďaka ktorému predáte viac. S nami získate nový biznis model a všetky potrebné nástroje pre zlepšenie obsadenosti hotela a zvýšenie objednávok služieb, vďaka digitálnym online a offline riešeniam.

Najjednoduchší nákupný proces

Vaši klienti budú nakupovať ľahšie ako boli zvyknutí pri klasických rezervačných systémoch. Systém inšpirovaný e - commerce, ktorý pri nákupnom procese využívame, pozná každý užívateľ. Vašich klientov neobmedzujeme – naopak. Podnecujeme ich k väčším objednávkam.

Ničím nie ste limitovaní

Neobmedzujte sa a tvorte s nami. Náš systém je otvorený a doplniteľný o akékoľvek funkcionality. Predstavovali by ste si niečo inak, jednoduchšie, efektívnejšie? Stretnime sa.

Hotelové webové riešenie

Netvoríme len web. Tvoríme funkčný marketingový nástroj, ktorý vás predá.
Dizajnovo atraktívne. Používateľsky intuitívne. Podporujúce váš brand. Flexibilné pri akýchkoľvek úpravách. Rýchle a funkčné na všetkých mobilných zariadeniach a webových prehliadačoch. A najmä generujúce zisk. Vaše nové hotelové webové riešenie.
Riešenie pre

Rezervácie ubytovania

Generujte viac objednávok cez vlastnú web stránku. Neplaťte nič navyše.
Prečo by mali užívatelia nakupovať inde, keď môžu u vás? S modulom pre rezerváciu ubytovania získate online nástroj priameho predaja, vďaka ktorému zvýšite ziskovosť hotela prostredníctvom rezervácií prichádzajúcich z vášho webu.
Riešenie pre

Wellness a služby

Predávajte služby nad rámec ubytovania. Získajte dohľad a kontrolu nad všetkými hotelovými súčasťami.
Využite modul pre online predaj wellness a iných hotelových služieb, ktorý zároveň funguje ako nástroj kontroly, plánovania a zefektívnenia pracovného času vášho personálu.

Rezervačné moduly sú prepojiteľné s každým hotelovým systémom, ktorý ponúka API. Každé riešenie je možné využívať aj samostatne.

 

Chcem konzultáciu zdarma

Riešenie pre

Rezervácie pobytových balíčkov

Vyťažte hotel na maximum predajom komplexných pobytových balíkov.
Zvýšte zisk generovaním kombinovaných ponúk a zabezpečte vášmu hotelu väčší dopyt po komplexných službách. Kombinujte izby s gastronomickou ponukou hotela, wellness a inými aktivitami, ktoré má váš hotel k dispozícii. Vytvárajte atraktívne pobytové balíčky, ktoré ostatné bookingové systémy nemajú.
Riešenie pre

pre vytváranie poukazov

Rýchly a flexibilný systém, na základe ktorého si klient sám zvolí, čo potrebuje.
Zabudnite na darčekové poukazy s obmedzenými možnosťami. Vďaka modulu pre vytváranie vouchrov dáte svojim užívateľom voľnosť pri vytváraní darčekového pobytu. Viac možností = viac spokojných užívateľov a viac nákupov.
marketing

Stratégia a propagácia

Marketingové riešenia podporujúce priame rezervácie
Nie ste spokojní so svojou pozíciou vo vyhľadávači? Nemáte čas starať sa o svoje sociálne siete, nastavovať kampane alebo sa nevyznáte v množstve možností, ktoré dnes online marketing ponúka? Postaráme sa o to, aby sa váš hotel zviditeľnil medzi novými zákazníkmi a zmeníme „kliky“ na nákupy.