Kariéra

Big & BIGGER
Kreatívna digitálna agentúra

Mnoho rokov skúseností v rámci reklamy a digitálnych technológií, ale najmä práca s ľuďmi v kolektíve, nás neustále presviedča o tom, že na motivácii a chuti učiť sa, stojí úspech našej agentúry. Chceme rásť a rovnako chceme, aby si rástol spolu s nami, pretože našim prvoradým cieľom je ďalej rozvíjať schopnosti našich špecialistov a posúvať hranice kvality našej práce s väčšími klientmi.

Čaká ťa zaujímavá a rôznorodá práca na zmysluplných projektoch. Našich klientov inšpirujeme a posúvame k novým, inovatívnym biznis modelom, ktoré zefektívňujú ich prácu. Vytvárame silný marketingový tím, ktorý si poradí s každou výzvou a naši klienti vedia, že sa s nami oplatí pracovať. Preto potrebujeme ľudí, ktorí nám chcú pomôcť pri budovaní a posilňovaní dobrého mena našej firmy a tiež značiek našich klientov.

Ceníme si šikovných a lojálnych ľudí, ktorí majú chuť rozvíjať svoje zručnosti. Môžeš byť aj začiatočník, ak máš dosť nadšenia a talentu. Chyť sa ponúkanej šance a napíš o sebe všetko dôležité na info@bigbigger.sk
Social Media Manager

Máš prehľad v aktuálnych trendoch v digitále a sociálnych médiách, chcel by si mať pod palcom správu kampaní klientov, hovoríš jazykom rôznych cieľových skupín a chceš, aby tvoju kreatívu videlo tisícky používateľov? Napíš nám niečo o sebe a svojich úspechoch v digitálnom svete, radi sa s tebou stretneme.

Grafik & motion dizajnér

Vieš zo surového materiálu vytvoriť kvalitný strih a s dávkou kreativity prispieť k finálnemu vizuálu promo videí a reklamných kampaní? Ak si si potykal s programami ako Davinci, After Effect či Premiere, zašli nám ukážku svojich prác a pridaj sa k produkčnému tímu, ktorý vytvára zo značiek jedinečné príbehy a kampane.

 

Kameraman

Máš cit pre dobrý záber, vieš pracovať samostatne aj v tíme a zaujíma ťa tvorba videí a spotov, ktoré prispejú k dobrému menu klienta? Ak chceš pracovať so špičkovou technikou a ukázať svoje skills vo svete reklamy, ponúkame ti part time job so skúseným produkčným tímom, ktorý ťa bude baviť.

SEO špecialista

Máš skúsenosti s performance marketingom, si doma v Google Analytics a Google AdWords, vyznáš sa v analytických nástrojoch a vieš, čo spraviť aby si klienta zviditeľnil a dostal na popredné priečky vo vyhľadávači? Príď sa k nám ukázať a dones pár reportov, ktoré máš za sebou.

Senior developer

Pracoval si na rozsiahlych webových stránkach alebo interných systémoch, máš skúsenosti s backendom aj frontendom, vynikáš skvelým analytickým myslením a logika je tvoja silná stránka? Ak chceš vytvárať komplexné informačné riešenia pre klientov a rád prichádzaš s novými nápadmi na zlepšenie procesov, u nás máš stále kam rásť.

Nebránime sa inovatívnym riešeniam. Pre klientov budujeme komplexné systémy, v rámci ktorých im zlepšujeme predaj a zvyšujeme efektivitu ich práce. Sústreďujeme sa na online riešenia, implementované do existujúcich, alebo nových webových riešení, ku ktorým je vždy online prístup. 

Potrebné skúsenosti: PHP expert,Drupal pokročilý. 

Junior developer

Vieš, čo sa ukrýva za skratkami HTML, CSS, Sass, MySQL, PHP či jQuery? Vieš pracovať s redakčnými systémami ako Wordpress a Drupal a máš za sebou menšie projekty, ktoré by si nám chcel ukázať? Ak rád pracuješ v kolektíve, no vieš robiť aj samostatne, pošli nám ukážky svojich prác a príď sa zoznámiť s našim developerským tímom.

Grafický dizajnér

Ako súčasť nášho tímu sa dostaneš k rôznorodým projektom od návrhov newslettrov, cez  bannery a tlačoviny, od jednoduchých až po produktové katalógy, weby, aplikácie až po rozsiahle UX projekty. U nás rýchlo zistíš, čo ťa najviac baví a spolu s nami môžeš svoj talent a schopnosti rozvíjať ďalej.