O nás

Sme stratégovia, dizajnéri, producenti a programátori, ponúkajúci efektívne riešenia v reklamnej a marketingovej sfére. Zdieľame s vami naše vedomosti a ponúkame vám nové možnosti a biznis modely v digitálnom marketingu, výsledkom čoho je zvýšenie povedomia o vašej značke a lepší profit vašej spoločnosti.

Poznáme správanie spotrebiteľov a pomáhame vám k jasnejšej komunikácii vašej značky. Staráme sa o kompletnú stratégiu a fungovanie vašej značky v digitálnom svete. Vytvárame pre vás nástroje, ktoré rozširujú vaše marketingové aktivity a zlepšujú vaše umiestnenie na trhu. Vnímame veci komplexne a v súvislostiach, zaisťujeme potrebný servis vašich systémov a myslíme na všetko, na čo vám neostáva čas. Úspešné firmy nikdy neprestávajú vyvíjať svoj marketing.

Peter Kotulič

Developer

Záujem o počítačové hry v mladosti zaviedla Peťa až do IT sféry. Nie len pre lepšie pochopenie a pohľad do ich "zákulisia" vyštudoval aplikovanú informatiku a následne manažment informačných systémov. Už počas štúdia zistil, že okrem dobrého kódu je potrebné zamerať sa aj na kvalitný user experience (UX). Začal sa venovať usability testingu hier pre jednu z najväčších slovenských herných vývojárskych firiem. V Big & BIGGER sa venuje hlavne programovaniu front-end, vďaka čomu môže využiť svoje UX znalosti. Vo voľnom čase obľubuje hlavne adrenalínové koníčky a športy. Dvoj a štvorkolesové stroje mu tiež nie sú cudzie.

Martin Vacha

Managing director / CEO

Martin sa pohybuje v sfére podnikania už od svojich 18-tich rokov, kedy popri svojich aktivitách vyštudoval Technickú Univerzitu v Košiaciach. Už počas strednej školy mu učarovala fotografia, ktorá sa z koníčka zmenila na profesionálnu prax. Fotil pre módne časopisy a čoraz viac začal fotiť komerčnú reklamnú fotografiu, ktorej sa venuje aj dodnes. Reklama, grafika a weby ho vždy zaujímali a tak sa spoločne s Mariánom rozhodli, že založia Big & BIGGER. Dnes sa okrem ekonomickej stránky firmy zameriava aj na starostlivosť o klientov a tak sa môže ľahko stať, že budete komunikovať práve s ním :).

Vladimíra Makovníková

Marketing specialist

Vlaďka vyštudovala odbor marketingová komunikácia a reklama. Počas štúdia prispievala do časopisu Inspire Magazine a jej blogy nájdete rozhodené po internete, na rôznych komerčných aj nekomerčných stránkach. Po škole pracovala v PR agentúre ako account manager a v našej agentúre si potykala s web copywritingom. Okrem toho má na starosti marketingovú stratégiu pre sociálne siete a stará sa o to, aby štruktúra vašich webov bola prehľadná a zrozumiteľná. Vo voľnom čase rada cestuje a ruší developerov neutíchajúcim smiechom.

Marián Dieneš

Executive director / CEO

Marian sa venoval grafike, fotografii a animáciám už počas strednej školy. Po štúdiu informačných systémov na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici začal uplatňovať svoje vedomosti v podnikaní, keď pôsobil ako freelancer pre viaceré známe aj menej známe, domáce a zahraničné reklamné agentúry. Nakoniec počet zákaziek pretavil do založenia našej agentúry. V Big & BIGGER dohliada na kreatívu a inovatívne vizuálne výstupy pre klientov. Ma rád humor a pozitívny prístup ľudí k riešeniu problémov. 

Ondrej Uhrin

Head of IT division

Takmer súvislé pozeranie do obrazovky si v jeho rebríčku hodnôt vyslúžilo popredné miesto. Šport, pohyb, príroda, pobyt na čerstvom vzduchu vystriedalo skúmanie zákutí webových "pra" stránok. Sprevádzaný starým známym chrrpšt pau pú tik tik fijú fijú staručkého domáceho modemu započal kariéru skúmača a vyrábača v php. Rôzne pracovné cestičky ho voviedli do dverí kreatívnej agentúry Big & BIGGER, kde svoje vyskúmané zručnosti profesionálne úročí. Framework za frameworkom, riadok po riadku prináša riešenia aj pre vaše projekty.