Wellness Nature Center

IT riešenia Web Design

Webdizajn & development

Pre Wellness centrum hotela Partizán**** sme navrhli a zrealizovali online riešenie zacielené na ponuku služieb a produktov v rámci Nature Wellness Center. Stránka podrobne informuje užívateľov o možnostiach procedúr a masáží a je napojená na e – shop, prostredníctvom ktorého si môžu klienti objednávať wellness služby a balíčky priamo cez web. Web je doplnený o interaktívne 3D  pôdorysy pre lepšiu orientáciu klienta vo wellness priestoroch hotela.

IT riešenie

Rezervačný systém, na ktorý je webstránka napojená, je zameraný na kompletnú správu wellness centra. Na základe kritérií, ktoré si používateľ zvolí pri objednávke služieb, systém synchronizuje procedúry s časmi, miestnosťami a voľným personálom. Výsledkom sú prehľadné rozvrhy činností pre zamestnancov, prehľad rezervácií procedúr, štatistiky návštevnosti pre manažérov a mnoho ďalších výstupov, ktoré zefektívňujú chod wellness centra.

Propagácia

Vytvorený systém sme podporili komplexnou brožúrou, v ktorej sú prezentované všetky miestnosti, procedúry, masáže, wellness balíčky a starostlivosť, ktorú hotel ponúka. Brožúra bola zasielaná potenciálnym klientom Hotela Partizán****.