Kúpele Sklené Teplice

Online reštart kúpeľov so slávnou históriou

brandingwebdizajnweb developmentcopywritingfoto video produkcia/

Slávna tradícia kúpeľov v novom šate. Vďaka spolupráci s Liečebnými termálnymi kúpeľmi v Sklených Tepliciach sme sa mohli popasovať s ďalšou výzvou; vytvoriť web pre dve odlišné cieľové skupiny tak, aby každá našla tie informácie, ktoré potrebuje. Vďaka kompletnému redizajnu sa dnes kúpele tešia modernej web stránke, ktorá odzrkadľuje ich poslanie: pomáhať so zdravotnými ťažkosťami všetkým, bez rozdielu veku a diagnózy.

Web design
&
development

Čistý a moderný web, ktorý „dýcha“, jasne odkomunikuje ponuku kúpeľov a zároveň vizuálne prepojí históriu a súčasnosť. Všetky tieto prvky sme spojili do jedného pôsobivého celku a výsledkom je efektívna webová prezentácia, na ktorú pozitívne reagujú užívatelia aj kúpeľný personál. Web sme doplnili o pohybové efekty a doplnky, ktoré aj pri čistom spracovaní stránky pôsobia efektívne.

Foto a video
produkcia

V rámci vizuálneho materiálu mali kúpele nedostatok „živých“ fotografií; fotky kúpeľov bez ľudí pôsobili smutne a opustene. V kúpeľoch sme zorganizovali fotoshooting a spolu s hercami sme prešli takmer každú súčasť areálu. Výsledkom je pestrá databáza vlastných fotografií, ktoré môžu kúpele ďalej používať pri svojej preneztácii.

Zdieľať projekt

Kontakt

Máte otázky?
Zodpovieme na ne.

Marian Dieneš
CEO, Sales Manager

+421 948 122 402

info@bigbigger.sk

Poďte do toho s nami!

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.

Ďalší projekt

Quadroflex