Späť na služby

Branding

Jednotvárnosť podnikaniu neprospieva,
ukážte klientom najlepšiu verziu samých seba.

Špecializujeme sa na vytváranie vizuálnych identít, ktoré pomáhajú značkám udržiavať konzistentnosť, zlepšovať vplyv na komunikačné platformy a tvoria pevnú súčasť ich konkurenčnej výhody. Zadefinujeme vás v množstve podobných produktov a služieb, pretože vaša značka si zaslúži identitu, ktorá prehovorí k publiku správnym spôsobom.

Tvorba značky
a vizuálna komunikácia

Či už máte identitu vytvorenú, alebo začínate od začiatku, precízne definovaná tvár vašej značky vám pomôže pri budovaní stratégie na trhu.

Urobíme si spoločný workshop, kde si určíme ciele a hodnoty vašej spoločnosti. Prejdeme si vašu konkurenciu a vytvoríme vám prvé návrhy loga.

Naviažeme na vytvorené logo a vyberieme vhodné farby a písmo. Pripravíme grafický manuál a jednotný vizuálny štýl.

Prepojíme váš štýl so všetkými komunikačnými platformami tak, aby si ho vaši klienti spojili s vašimi službami. Súčasťou budú pravidlá pre používanie značky a aplikácií vizuálnej identity.

Získajte si spotrebiteľa pocitom

Výsledkom spolupráce je ucelený koncept značky, ktorý sa bude niesť celým vašim príbehom a všetkými platformami, na ktorých komunikujete. Či už ste start-up, alebo ste sa rozhodli priniesť inováciu do zabehnutej značky, tu sa začína vaša cesta k jasnej a efektívnej komunikácii.

  • Tvorba loga, značky
  • Korporátna identita
  • Vizuálny štýl a komunikácia
  • Vizuál marketingových kampaní
  • Návrhy vizuálu podujatí
  • Brand reklamných predmetov

Kontakt

Máte otázky?
Zodpovieme na ne.

Marian Dieneš
CEO, Sales Manager

+421 948 122 402

info@bigbigger.sk

Poďte do toho s nami!

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.

Ďalšia služba

Dizajn