Späť na služby

Produkcia

Bez kvalitných vizuálov nie sú úspešné značky ani funkčné kampane.

Nehovoria o vás?
Spravíme všetko preto, aby začali.

Kvalitná a zmysluplná prezentácia vašej služby alebo produktu by mala zasahovať všetky komunikačné kanály. Fotografiu a video vaši zákazníci jednoducho vždy „prečítajú“ najrýchlejšie, pochopia najlepšie a vy im tak vydláždite jednoduchšiu cestu k vášmu produktu.

Zameriavame sa na produkciu promo videí a reklamných spotov pre online kampane a TV, ktoré vaše produkty zviditeľnia medzi vašimi klientmi. V našom portfóliu nájdete promo videá používané pre online kampane, TV spoty či video prezentácie s použitím 3D vizualizácií. Pre natáčanie reklamných videí zabezpečujeme: prípravu scenára, copywriting, výber hercov, produkciu, natáčanie, postprodukciu a prípravu videa pre komerčné použitie. Takisto zabezpečujeme nahovoronie voiceoveru v štúdiu a zvukovú zložku.

Zlepšite svoj predaj

Buďte autentickí, fotobanka nie je riešenie na všetko

Či už predávate produkty na e-shope, sprostredkúvate zážitky v hoteli alebo jednoducho potrebujete odprezentovať svoju spoločnosť, fotky z fotobanky vám službu nespravia. Správnu atmosféru a autentickosť dosiahnete len vlastnými fotografiami.

Médium s najlepším výtlakom

Až 85 % pravidelných užívateľov internetu si pozrie aspoň jedno video denne. Rozšírením vplyvu sociálnych sietí je to ten najvyhľadávanejší obsah. Mali by ste do svojho marketingového portfólia zahrnúť video? Dnes už o tom niet pochýb.

Animácie pomáhajú pochopiť produkt lepšie

3D animácie a vizualizácie sú must-have zložitejších produktov. Okrem toho, že ich využijete pri vlastnej prezentácii pre B2B partnerov, koncový klient rýchlejšie pochopí váš produkt – od materiálu, cez veľkosť až po celkový estetický dojem.

Vytvoríme pre vás

foto a video spoty, vďaka ktorému bude váš web navštevovanejší, vaša spoločnosť viditeľnejšia a váš marketing úspešnejší.

  • Video produkcia
  • Foto produkcia
  • Postprodukcia
  • Animácie
  • 3D vizualizácie
  • 3D modelovanie

Kontakt

Máte otázky?
Zodpovieme na ne.

Marian Dieneš
CEO, Sales Manager

+421 948 122 402

info@bigbigger.sk

Poďte do toho s nami!

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.

Ďalšia služba

Branding