Späť na služby

Web

Online riešenia zamerané na funkčnosť, automatizáciu, zlepšenie vášho predaja a prezentácie.

Web, ktorý bude pre vášho užívateľa zážitkom a pre vás predajcom. Automatizovaný e-shop, ktorý vám uľahčí podnikanie a vašim zákazníkom zjednoduší nakupovanie. Efektívnym využitím online nástrojov a implementáciou inovácií bude váš biznis rásť rýchlejšie.

Web zameraný na užívateľa

Pri vývoji pracujeme s dátami, robíme prieskum konkurencie, sledujeme trendy v správaní zákazníkov.
Zameriavame na prínos efektívneho a zároveň nekomplikovaného zážitku pre užívateľa, pretože ten má pri predaji posledné slovo.

Flexibilita a integrácia

Vytváram riešenia, ktoré sú dostatočne flexibilné na to, aby sa prispôsobovali nielen rôznym technológiám, ale tiež meniacim sa požiadavkám vašej spoločnosti a užívateľov. Technológie, ktoré používame sú stabilné, časovo odolné a prispôsobené na dopĺňanie nových funkcionalít. Systémy sú pripravené na integráciu s akýmikoľvek modulmi.

Fullservis v oblasti vývoja, supportu a podpory predaja.

Postaráme sa o trvalú funkčnosť vášho webu, servis, vývoj nových funkcionalít a prepojíme váš biznis s online marketingom pre posun vášho biznisu vpred.

Skúsený tím dizajnérov, vývojárov a marketérov
pre každý projekt.

Vytvorením webu alebo eshopu pre nás spolupráca nekončí. Klientom poskytujeme kompletný servis od zriadenia domény a webhostingu, pravidelnú aktualizáciu a implementáciu nových nápadov a technológií.

Koncept

Analýza
Obsahová stratégia
Wireframe

Vývoj

Grafický návrh
Funkčný prototyp
Web development

Servis

Pravidelné aktualizácie
Návrhy na inovácie
Implementácia nových technológií
Starostlivosť o domény a hosting

Eshopy na mieru

Naštartujeme, zjednodušíme a zautomatizujeme vaše online podnikanie. Vytvárame eshopové riešenia pre na mieru pre začiatočníkov aj zabehnuté značky.

Ak začínate s e-shopom

Zoznámime vás so všetkým, čo by ste mali v oblasti online podnikania vedieť. Na základe dôkladnej analýzy vášho produktu pre vás pripravíme riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám a očakávaniam vašich zákazníkov.

Ak ste sa rozhodli zmeniť súčasný systém alebo redizajnovať e-shop

Prejsť zo zastaralého online systému na moderné riešenie býva pri množstve produktov veľkým a náročným krokom. Pomôžeme vám zorientovať sa v aktuálnej trhovej situácii a vytvoríme komplexný plán pre plynulý prechod na moderný e-shop.

Ak potrebujete zlepšiť online predaj

Ste spokojní so svojim e-shopom, no s jeho výsledkami menej? Pozrieme sa na vaše online podnikanie z hľadiska užívateľa, Google a vašich aktivít v digitálnom prostredí. Pripravíme riešenia pre zlepšenie vášho predaja a návrhy zaimplementujeme do praxe.

Automatizácie,
integrácie systémov,
konfigurátory

V rámci B2B a B2C riešení preferujeme čo najväčšiu automatizáciu, ktorá zjednodušuje každodenné procesy a zlepšuje konkurencieschopnosť spoločností v digitálnom prostredí. Zložitých funkcií sa nebojíme, práve naopak. Netradičné riešenia sú pre nás výzvou a posunom vpred.

  • Prezentačné weby
  • Marketingové weby
  • E-shopy
  • Vývoj vlastného online riešenia
  • Cloudové systémy
  • Integrácia CMS a CRM systémov

Kontakt

Máte otázky?
Zodpovieme na ne.

Marian Dieneš
CEO, Sales Manager

+421 948 122 402

info@bigbigger.sk

Poďte do toho s nami!

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.

Ďalšia služba

Rezervačné systémy