Späť na služby

Vývoj aplikácií

Špecifické podnikateľské prostredie vyžaduje softvérové riešenia, ktoré zefektívnia vašu prácu.

Vyvíjame web aplikácie

Pomôžeme vám nájsť riešenie, keď bežne dostupné systémy nepokrývajú vaše potreby.

Zautomatizujeme vám rutínnu prácu, ktorá vám zaberá zbytočne veľa času.

Zrýchlime firemné procesy, uľahčíme plánovanie, kontrolu úloh, vedenie evidencie, štatistik vašich zamestnancov alebo predaja.

Dáme vám dohľad na celú firmu z ktorého koľvek miesta na svete.

Custom riešenia, ktoré posúvajú váš biznis.

Digitálny trh ponúka množstvo nástrojov, nie všetky sú však dostatočne flexibilné na to, aby splnili vaše požiadavky. Nenašli ste program, ktorý by kopíroval potreby vášho odvetvia? Vyvinieme pre vás softvérové riešenie, ktoré vám pomôže prelomiť stagnáciu vo svojom obore.

Definujeme váš problém a nájdeme riešenie

Povedzte nám o problémoch a nedostatkoch, s ktorými sa stretávate vo svojom obore. Spoločne s projektovými manažérmi a senior programátormi pre vás navrhneme systém, ktorý vás odbremení od toho, čo vás najviac pracovne zaťažuje.

Inovácie podporujú firemný rast

Oplatí sa investovať do systémov na mieru? Aj keď sa môže zdať, že takáto položka nemá okamžitú návratnosť, dobré technologické riešenie dokáže zlepšiť firemné procesy na rôznych úrovniach, čo sa zas spätne zobrazí na lepšom pracovnom výkone, väčšej angažovanosti zamestnancov a zefektívnení pracovných pozícií.

Pomohli sme

ASO VENDING

Konfigurátor

Pre TOP1 hráča na trhu spomedzi vendingových firiem na Slovensku, spoločnosť ASO VENDING sme vyvinuli online konfigurátor, ktorý zjednodušuje prácu obchodných zástupcov firmy. Konfigurátor na základe požiadaviek klienta a konkrétnych parametrov firmy vytvorí ponuku kávomatov a kávových automatov presne na mieru. Výslednú konfiguráciu obchodník zašle klientovi automaticky nakonfigurovaným PDF.

CRM

CRM s komunikačným, štatistickým a reportovacím kanálom. Zrýchlili sme procesy obchodníkov a dohľad nad servisovanými zariadeniami. Meriame obchodnú efektivitu jednotlivých obchodných zástupcov, s rôznymi štatistickými modulmi, ktoré ponúkajú detailný prehľad o aktivitách a výkazoch.

Zameriavame sa na

vývoj automatizovaných riešení, ktoré pomáhajú zlepšovať konkurencieschopnosť firiem a zrýchľovať pracovné procesy.

  • Interné firemné procesy
  • Riešenia pre obchodné účely
  • Automatizácia a zrýchlenie procesov
  • Konfigurátory
  • Automatizácia dát

Kontakt

Máte otázky?
Zodpovieme na ne.

Marian Dieneš
CEO, Sales Manager

+421 948 122 402

info@bigbigger.sk

Poďte do toho s nami!

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.

Ďalšia služba

Marketing