Späť na produkty

Web a rezervačný systém pre penzióny

Nový web a online rezervačné riešenia pre vaše ubytovanie.

Získajte viac hostí

na základe vkusnej a modernej prezentácie.

Je vaša webstránka zastaralá, máte problém s jej zobrazovaním na rôznych prehliadačoch, problémy pri zmene obsahu alebo sa vám jednoducho nepáči, ako prezentuje váš objekt na prenájom?

Dostupné a rýchle riešenie pre vaše ubytovacie zariadenie.

Predstavujeme vám nové riešenie, ktoré sme vyvinuli pre menšie ubytovacie zariadenia. Nový web aj s funkčným rezervačným systémom môžete mať hotový v krátkom čase bez akejkoľvek nutnosti inštalácie alebo inej technickej zdatnosti z vašej strany.

Riešenie je určené pre:

Penzióny

Apartmány a apartmánové komplexy

Chaty a chatové komplexy

Samostatné privátne ubytovanie

Ako bude vyzerať váš nový web?

Moderný, funkčný, svieži, rýchly a bezchybne funkčný na všetkých mobiloch a prehliadačoch.

Nový web bude vaše zariadenie prezentovať lepšie ako bookingové portály, ktoré predávajú okrem vás množstvo ďalších podobných ubytovaní.

Vďaka prehľadnej štruktúre sa na vašom webe žiadny hosť nestratí a nájde všetky potrebné informácie, ktoré ho povzbudia k rezervácii. Použitím moderných dizajnových prvkov navyše oslovíte všetky generácie hostí.

Pozri demo verziu webu

Čo váš nový web
dokáže?

Nový web vás nebude obmedzovať pri tvorbe galérií, obsahu a aktuálnych ponúk. Rýchlo si doň doplníte všetko, čo potrebujete.

Plne editovateľný

Po spustení si všetky ďalšie úpravy budete môcť vykonávať sami. Zmeny textov a dopĺňanie fotiek nie sú žiadnym problémom ani pre menej technicky zdatných administrátorov.

Rýchle a kvalitné riešenie

Web je postavený na redakčnom systéme BIGERON, pri vývoji ktorého sme skombinovali know-how z množstva redakčných systémov a vyvinuli optimálne riešenie, zrozumiteľné ako pre administrátorov tak aj pre užívateľov – potenciálnych hostí.

Bez starostí navyše

Náš tím sa postará o váš web od začiatku až po spustenie. Vytvoríme vám prehľadnú štruktúru, naplníme ho vašimi fotkami a dotvoríme pútavé texty, ktoré budú vaše zariadenie reprezentovať.

Niečo aj pre kreatívcov

V prípade, že do vášho zariadenia niečo pribudne, zaradíte do ponuky ďalšiu službu, alebo sa chcete venovať písaniu článkov na vašom webe, redakčný systém vám dovolí rozširovať svoj obsah donekonečna.

Čo ma čaká, ak sa rozhodnem pre vaše riešenie?

Na začiatku budeme potrebovať chvíľu z vášho času

V prípade, ak už web máte, zistíme, čo všetko sa z neho dá použiť. Na základe nášho prieskumu dostanete od nás formulár na vyplnenie dodatočných informácií. Vypýtame si od vás fotografie a texty, ktoré by ste na webe chceli mať. Ak nemáte pripravené texty, vytvoríme ich v našej agentúre.

Pustíme sa do tvorby vášho webu

Naši programátori nainštalujú redakčný systém, v ktorom budete neskôr pracovať aj vy v prípade, ak si budete chcieť vymieňať texty a fotografie. Podľa charakteru vášho ubytovania vytvoríme štruktúru webu a vyberieme grafické prvky, ktoré sa budú hodiť k vášmu zariadeniu. Web naplníme obsahom – textami a vašimi fotkami.

Po schválení webu ho ihneď spustíme.

Pred spustením vám pošleme web na kontrolu. Prípadné úpravy doladíme v krátkom čase. Web spustíme na vašej doméne.

Čo všetko je v cene riešenia?

Web pre vaše zariadenie je riešením na kľúč. Na základe vašich podkladov a predstáv bude v našej agentúre vytvorené celý web – nie je preto potrebné aby ste čokoľvek inštalovali alebo potrebovali inú pomoc tretej strany. O tvorbu webu sa postaráme od tvorby základnej štruktúry až po jeho spustenie online.

Inštalácia redakčného systému
Váš web bude postavený na našom vlastnom redakčnom systéme Bigeron. Vďaka systému budete mať plnú kontrolu nad tvorbou obsahu, pridávaním fotografií, ale aj tvorbou nových stránok podľa vlastného uváženia. Systém bude naplnený predvolenými dizajnovými prvkami, na základe ktorých si neskôr môžete dotvoriť stránku podľa vlastných predstáv.
Vytvorenie webu v uvedenom rozsahu
O tvorbu celého webu sa postaráme. Navrhneme jeho štruktúru, naplníme ho vašimi textami a obrázkami. V prípade ak texty nemáte, vytvoríme ich na základe vašich podkladov. Web vám odovzdáme v nasledujúcom rozsahu*:
 • Domáca stránka
 • Stránka „O nás“
 • Stránka pre ubytovanie (izby, apartmány)
 • Stránka detailu izieb
 • Stránka pre pobytové balíčky
 • Stránka detailu pobytových balíčkov
 • Stránka špecifickej služby (napr. wellness, bicykle, iné služby)
 • Stránka pre stravovanie-Gastronómia
 • Okolie (prvotné naplnenie v rozsahu max. 5 atrakcií alebo výletov)
 • Kontaktná stránka
*V prípade ak budete na web potrebovať doplniť viac stránok, môžete si ich vyskladať na základe manuálu sami, alebo vám pomôžeme my.
Hodinová sadzba za dodatočné práce je 25 €/h.
Vytvorenie textov
Mnoho klientov má problémy pri tvorbe obsahu do svojho webu. Vďaka nášmu riešeniu vám tieto starosti nehrozia. Na základe vášho súčasného webu a podkladov, ktoré nám zašlete, pre vás vytvoríme texty na mieru.
Naplnenie webu
Web naplníme vašimi obrázkami, textami, dokumentmi alebo videami, ktoré máte. Vy si len počkáte na výsledok a my zas na vašu spätnú väzbu.
Spustenie online
Keď web odsúhlasíte, spustíme ho online. V prípade ak budete potrebovať pomoc s doménou a hostingom, radi vám pomôžeme aj s týmito službami.

Rezervačný systém pre vaše ubytovanie

K webu vám poskytneme aj rezervačný systém Bigeron. Obsadenosť svojho ubytovania tak budete spravovať bez akýchkoľvek starostí, na jednom mieste. Klient si priamo na webe zvolí izbu, apartmán alebo celý objekt a jednoducho si zarezervuje svoje ubytovanie priamo, bez nutnosti vypĺňať akýkoľvek kontaktný formulár. Rezervačný systém je navyše prepojený na ubytovacie portály a synchronizuje kalendár ubytovania s aktuálnymi voľnými kapacitami.

Prepojenia s portálmi:
Prepojenia s PMS:

Vytvorte pobytové balíčky, ktoré zaujmú hostí

Rezervačný systém umožňuje okrem predaja izieb vytvárať aj kompletné pobytové balíčky, do ktorých môžete zahrnúť služby a produkty navyše. Vďaka atraktívnym ponukám tak zaujmete väčšie množstvo klientov a tiež zlepšíte svoj predajný potenciál.

Ponúkate stravovanie? Máte k dispozícii bicykle alebo iné športové náčinie, o ktoré by hostia mohli mať záujem? Alebo sa venujete prenajímaniu aktívne a viete klientom ponúknuť svoje služby sprievodcu okolím? To všetko môžete premeniť na hodnotné služby, ktoré môžete predať ako atraktívny pobytový balíček.

Čo získate
s rezervačným systémom?

Nenechajte sa obmedzovať málo flexibilnými rezervačnými systémami. Rezervačný systém Bigeron vás neobmedzuje pri tvorbe a predaji akýchkoľvek ponúk na mieru vašich hostí.

Viac o rezervačnom systéme
 • Rezervácie a predaj izby alebo celého objektu na čas a dátum
 • Rezervácie a predaj pobytových balíčkov na čas a dátum
 • Správa rezervácií vo vnútri systému
 • Štatistiky obsadenosti prostredníctvom prehľadných grafov
 • Exporty hostí pre cudzineckú políciu
 • Automatický e-mailing po vytvorení rezervácie
 • Prepojenia na online platobnú bránu
 • Prepojenia na slovenské ubytovacie portály

Sme prepojení na platobné brány

Cenník

Povinná položka

+ doplnkové služby

Spolu:
1900 €/ jednorázovo
+
0/ mesiac
Zaujalo vás naše riešenie alebo potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás telefonicky na +421 911 963 612 alebo prostredníctvom formulára.
Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.

Ďalší produkt

Podujatia a vstupenky

Automatizované riešenie vyvinuté pre rezerváciu a predaj vstupeniek, vstupov, zážitkov a podujatí, kompatibilné s akýmkoľvek webom.