Späť na služby

Marketing

Dovedieme váš produkt alebo službu medzi tých, ktorí hľadajú práve vás.

Nástroje, ktoré potrebujete
v rukách, ktoré ich vedia používať.

Zaujímajú nás tí, ktorí vám prinesú zisk

Nesľubujeme zázraky prvých pozícií. Pri optimalizácii sa zameriavame najmä na konverzie. Vďaka systematickej a dlhodobej práci, správnemu zacieleniu a znalosti publika pomáhame vášmu biznisu napredovať.

Záujma nás obsah

Obsah pomáha vytvárať „user-first“ web. Pri výbere kľúčových slov a vytváraní textov zohľadňujeme potreby vašej cieľovej skupiny a pomáhame tak budovať stabilnú pozíciu vášho webu (nielen) pri organickej návštevnosti.

Štatistiky, ktoré vás zaujímajú.

Vďaka podrobnej analýze vášho webu cez technické audity, audity obsahu a návštevnosti vám prinesieme iný uhol pohľadu na váš biznis. Zistíme, kde web stagnuje, prečo návštevníci nenakupujú a čo je potrebné spraviť pre viac konverzií.

Vyrástli spolu s nami

Case study

Hotel Patria****

Na začiatku spolupráce s ikonickým Hotelom Patria**** sme si zadefinovali krátkodobé a dlhodobé ciele, ktoré sme v spolupráci s marketingovým oddelením hotela spoločne rozvíjali, prehodnocovali a dopĺňali. Výsledkom súčinnosti všetkých aktivít bol exponenciálny nárast návštevníkov webu, zvýšenie počtu online rezervácií a navýšenie ceny priemernej objednávky. Pre hotel boli počas spolupráce vyvinuté tiež custom riešenia, ktoré zlepšili ziskovosť a konkurencieschopnosť zariadenia.

Case study

Hotel Partizán****

Pre Hotel Partizán**** bola vytvorená séria web stránok, ktoré mali za úlohu rozdeliť hotelové služby do samostatných divízií. Priorita bola vytvoriť návštevnosťou najsilnejší web spomedzi hotelov na Slovensku. Stránky boli optimalizované prostredníctvom nástrojov SEO a prebiehajú na nich online marketingové výkonnostné kampane za účelom zvýšenia priamych rezervácií. Hotel Partizán**** je v súčasnosti TOP 1 najnavštevovanejší web na Slovensku v Alexa rankingu.

Čo zlepšuje výkon vášho online podnikania?

Pozrieme sa na vaše online aktivity nie len z užívateľského hľadiska, ale tiež z toho „technického“. Máte dobré cielenie? Má Google rád váš web? Pomáha obsah webu budovať jeho organiku? Spolu s nami zistíte, kde ubrať a kde pridať tak, aby mala vaša digitálna stratégia prínos pre váš biznis.

  • PPC kampane
  • Google Ads
  • Youtube Ads
  • Optimalizácia webu
  • Dátová a webová analytika
  • Tvorba obsahu

Kontakt

Máte otázky?
Zodpovieme na ne.

Marian Dieneš
CEO, Sales Manager

+421 948 122 402

info@bigbigger.sk

Poďte do toho s nami!

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Pri odosielaní správy nastala chyba.

Ďalšia služba

Produkcia